#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

На Київщині за перший квартал року сплачено 2, 6 млрд грн єдиного соцвнеску

09.04.2020 Косянчук Інна 0

Ця сума на 14 відсотків перевищує аналогічні показники минулого року: в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області

На забезпечення загальнодержавного соціального страхування платники податків Київської області за перший квартал цього року перерахували 2,6 млрд грн. Це на 14% або 306,4 млн грн більше, ніж було сплачено у першому кварталі минулого року.  Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Орест_Вітик.

Також податківці нагадують, що за періоди з 1 по 31 березня та з 1 по 30 квітня 2020 року тимчасово звільняються від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ за себе: ФОП, в тому числі ті, які перебувають на спрощеній системі оподаткування; особи, які провадять незалежну професійну діяльність; члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню за іншими підставами.

2Зазначені СГ на власний розсуд вирішують питання застосування звільнення від сплати єдиного внеску. Так, вони можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску за вказані періоди в розмірах та порядку, визначених Законом про ЄСВ та зазначать це у «Звіті про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», що подається до податкового органу за звітний рік», ідеться в повідомленні.