#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина

На Київщині вівчарка стала мамою для 15 курчат

16.07.2021 3 Валерія Савенко 0

Під Києвом породистка вівчарка Герда прийняла і доглядає 15 дитинчат. І мова йде не про цуценят. До чого призвів материнський інстинкт в собаки-пастуха.

Фото: Любов Величко

Повідомляє журналістка-розслідувачка Любов Величко на своїй сторінці у Facebook.

Коли жінка принесла додому маленьких курчат, у Герди прокинувся справжній материнський інстинкт. Вона всіляко захищала пташок, коли до них підходили діти та дорослі.

«Коли ми купили чотириденних курчат, наша вівчарка чомусь вирішила, що це її потомство. І ось уже два місяці ні на крок від них не відходить, мов пастух, заганяє в курник і лагідно скавучить, коли діти беруть курча в руки, щоб погладити.»

пише Любов.

Повідомляється, що Герда за свої дев'ять років життя не стала мамою власних цуциків, але з радістю виховує «прийомних» діток.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Білій Церкві кошеня застрягло у бетонній плиті.

Ми розповідали також, що з утилізованих терморюкзаків служби доставки «Rocket» побудували “котохату” для безпритульних тварин.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.