На Київщині вівчарка стала мамою для 15 курчат
Під Києвом породистка вівчарка Герда прийняла і доглядає 15 дитинчат. І мова йде не про цуценят. До чого призвів материнський інстинкт в собаки-пастуха.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/07/b1458f6e-5cc5-4df9-8be9-08ddfa0f5537.jpg)
Повідомляє журналістка-розслідувачка Любов Величко на своїй сторінці у Facebook.
Коли жінка принесла додому маленьких курчат, у Герди прокинувся справжній материнський інстинкт. Вона всіляко захищала пташок, коли до них підходили діти та дорослі.
«Коли ми купили чотириденних курчат, наша вівчарка чомусь вирішила, що це її потомство. І ось уже два місяці ні на крок від них не відходить, мов пастух, заганяє в курник і лагідно скавучить, коли діти беруть курча в руки, щоб погладити.»
пише Любов.
Повідомляється, що Герда за свої дев'ять років життя не стала мамою власних цуциків, але з радістю виховує «прийомних» діток.
ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Білій Церкві кошеня застрягло у бетонній плиті.
Ми розповідали також, що з утилізованих терморюкзаків служби доставки «Rocket» побудували “котохату” для безпритульних тварин.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.