На Київщині триває весільний бум
Побратися 14 лютого, у День всіх закоханих, – романтично і символічно. На Київщині вже одружилися 73 пари. Повідомляє Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86179940_2528469047412488_6030029393756160000_n.jpg)
І це не фінал, адже саме сьогодні окремі відділи ДРАЦС у Київській області працюватимуть аж до 24:00. Серед них – Бориспільський, Броварський, Білоцерківський, Обухівський і Переяслав-Хмельницький.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84866062_2528469124079147_1649504021347565568_n.jpg)
![На Київщині триває весільний бум](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84688116_2528469194079140_335985636479598592_n.jpg)
Акція «Кохання поза часом» стартувала ще о 8 ранку. Молодята поєднують свої серця, створюючи нові родини.
Усього на сьогоднішній день було заплановано реєстрацію 200 шлюбів у Києві та 93 – у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86648315_2528469140745812_2109643049091989504_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86698372_2528469200745806_862703842792308736_n.jpg)