На Київщині проживає 438 дітей-сиріт, які не мають власного житла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61226159_906869282990906_9221331038330945536_n.jpg)
Сьогодні 29 травня очільник КОДА Олександр Терещук провів он-лайн нараду із керівниками структурних підрозділів, голів РДА і ОТГ, а також міських, сільських та селищних голів.
Головною темою наради були проблемні питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, проведення ремонтних робіт на дорогах області та реалізацію проектів нового будівництва - об’єктів системи охорони здоров`я у сільській місцевості.
«Дітьми потрібно займатися і це наше з вами першочергове завдання. Ми маємо вирішувати проблемні питання з житлом. Наразі в області 438 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які не мають власного житла. Сьогодні ніхто крім нас їм не допоможе. Кожна молода людина, яка виросла сиротою повинна бути забезпечена житлом», - підкреслив Олександр Терещук.
Також начальник Служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації Дмитро Вітов розповів, що у 2019 році заплановано забезпечити житлом мешканців Вишгородського, Баришівського районів та міста Бориспіль. Наразі соціальні гуртожитки діють на території Вишгородського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького районів та у місті Біла Церква. В с.Озерне Білоцерківського району вже придбано будинок для однієї дитини.
Зауважимо, що у минулому році двоє юнаків, які залишилися без батьків отримали квартири у місті Бориспіль.