Новини
Київщина

На Київщині посилили захист кордону з Білоруссю

19.11.2021 Созанська Ірина 0

Наразі контроль за державним кордоном в межах столичного регіону забезпечений на 100%.

ДПСУ
Фото: ДПСУ

Очільник Київської ОДА Василь Володін провів нараду за участю представників силових відомств та профільних міністерств, повідомляє пресслужба.

Під час наради було розглянуто питання щодо вжиття додаткових заходів задля посилення захисту державного кордону з Білоруссю на території Київської області, а саме:

  • взаємодія прикордонників із нацгвардійцями та правоохоронцями під час здійснення контролю на ділянці українсько-білоруського кордону в межах Київщини,
     
  • стан виконання рішення РНБО від 30 липня 2021 року щодо облаштування державного кордону.

«Сьогодні спостерігається міграційна криза на польсько-білоруському кордоні. Тому ми повинні бути по максимуму готові до будь-якого перебігу подій і можливих провокацій»

Василь Володін

Голова ОДА додав, що контроль за кордоном на Київщині забезпечений на 100% і ситуація постійно відстежується.

Раніше очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський, виступаючи у парламенті, зазначив, що на сьогодні нема потреби вводити режим надзвичайної ситуації в областях, що межують з Білоруссю. Однак, за словами міністра, в разі погіршення ситуації Верховна Рада буде вимушена це зробити.

Раніше стало відомо, що нелегальні мігранти почали залишати кордон між Білоруссю та Польщею. Сотні мігрантів провели майже два дні біля КПП «Брузги-Кузьниця», після чого почали збирати речі та у супроводі білоруських силовиків вирушили у невідомому напрямку. З

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.