На Київщині підводне полювання ледь не закінчилося трагічно
На щастя, водолази встигли врятували чоловіка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/08_vodolaz.jpg)
Повідомлення про те, що чоловік потребує допомоги на річці Дніпро у місті Вишгород надійшло до оперативно-диспетчерської служби Вишгородського району 7 грудня о 16:15.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/08_vodolaz2.jpg)
Як повідомляють ГУ ДСНС України у Київській області, чоловік під час підводного полювання не зміг самостійно дістатися до берега. За допомогою водолазно-рятувального спорядження, чоловіка вдалося витягнути із води на рятувальний човен та доправити до берега.