Новини
Київщина
Кримінальні новини

На Київщині ділок отримав строк за продаж в інтернеті неіснуючих товарів


Обман громадян шахрай здійснював протягом кількох років за допомогою одного з відомих веб-ресурсів, суми ж збитків його жертв, сягають кількох десятків тисяч гривень.

Миронівським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури у суді повністю доведено вину чоловіка, який декілька років шляхом обману, з використанням електронно – обчислювальної техніки зловживаючи довірою заволодівав чужим майном.

Так, обвинувачений починаючи з грудня 2016 року з метою незаконного заволодіння грошовими коштами інших громадян, шляхом їх обману під виглядом продажу їм через Інтернет, розміщуав на веб-ресурсі «olx.ua» об'яви товарів, яких у дійсності не мав в наявності і не планував придбати для подальшої їх реалізації.

Потерпіли від злочинних дій чоловіка стало 14 громадян, яким завдано збитку на загальну суму понад 20 тис. грн.

Вироком Рокитнянського районного суду від 30.04.2019 обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 190 КК України. А саме у заволодінні чужим майном шляхом обману за допомогою незаконних операцій з використанням електронно – обчислювальної техніки, та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового строку 3 роки.

Прокуратура Київської області