Київщина
Події

На Київщині зафіксували різке падіння рівня води у річці Трубіж

16.12.2021
Рівень води впав на 70-80 сантиметрів, однак, поки екологи не виявили слідів загибелі водних біоресурсів.

На Київщині зафіксували різке падіння рівня води у річці Трубіж - зображення
Фото: Facebook

Про це повідомили у фейсбук Київського рибоохоронного патруля.

Зазначається, що 16 грудня 2021 року, реагуючи на звернення громадян, рибпатрульні Київщини здійснили виїзд на річку Трубіж та виявили різкий спад води між селищем Селище та шлюзом в місті Баришівка Броварського району.

Рівень води впав на 70-80 сантиметрів, проте загибелі водних біоресурсів не спостерігається.

Патруль підготував та направив відповідний лист до Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, а на місці події працюють працівники Нацполіції.

На Київщині зафіксували різке падіння рівня води у річці Трубіж - зображення
Фото: Facebook

"З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування водних біоресурсів, рибоохоронним патрулем Київщини проводиться постійний моніторинг та контроль за їх станом і рівневим режимом водойм. Дані спостережень надаються рибпатрульними до відділу іхтіології і фіксуються у журналі. При різкому зниженні на 10 - 30 см, Київський рибоохоронний патруль негайно інформує Держводагентство та інші компетентні органи для відповідного реагування", - додав начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир МУХІН.

 

Між тим у столиці міські служби розпочали роботи з розчищення річища річки Либідь. Там на окремих ділянках засмічення сягає верхнього перекриття колектора.

Також повідомлялося, що на Обухівщині розслідують факт забруднення річки Стугни викидами пічних матеріалів. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил екологічної безпеки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.