Біла Церква
Економіка

На Київщині вилучили тютюнові вироби вартістю понад 5,5 млн грн

Слідством встановлено, що тютюнові вироби без марок акцизного податку поставлялись на територію Київщини. Фальсифіковану продукцію продавали через мережу пунктів роздрібної торгівлі в місті Біла Церква.

На Київщині вилучили тютюнові вироби вартістю понад 5,5 млн грн - зображення

Бюро економічної безпеки на Київщині викрили групу осіб, які організували нелегальний продаж тютюнових виробів. У них вилучили товару вартістю понад 5,5 млн грн.

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

Слідством встановлено, що тютюнові вироби без марок акцизного податку поставлялись на територію Київщини. Фальсифіковану продукцію продавали через мережу пунктів роздрібної торгівлі в місті Біла Церква. Крім того, електронні сигарети продавали через соціальні мережі по всій території України.

За результатами обшуків за місцями зберігання та продажу з незаконного обігу вилучено понад 14 тис. місткостей з рідинами для електронних сигарет та 1,4 тис. приладів для куріння тощо. Орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції становить понад 5,5 млн гривень.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Нещодавно, у Борисполі Київської області детективи Бюро економічної безпеки разом з прикордонниками провели обшуки у підозрюваних в організації схеми нелегального продажу сигарет. У автомобілі, яким перевозився фальсифікат, виявили 20 тис. пачок різних виробників без акцизних марок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.