Новини
Ірпінь
Обухів
Київщина-суспільство

На Київщині продовжують дерибанити землі: унікальні території віддали під забудову

Зокрема, побудувати котеджне містечко планують поблизу єдиної на Київщині печери природного походження, яка в разі забудову просто зникне.

На Київщині продовжують дерибанити землі: унікальні території віддали під забудову - зображення
Печера Геонавт. Фото з відкритих джерел

Чорні реєстратори незаконно віддали під забудову територію майбутніх заказників "Печера Геонавт" площею 8 га та "Ірпінський затишок" площею 15 га, які створює Київський еколого-культурний центр, повідомляє центр на своїй Facebook-сторінці.

"Дерибан землі в Київській області триває. Територію майбутніх заказників "Печера Геонавт" та "Ірпінський затишок" незаконно віддали під забудову".

Київський еколого-культурний центр

До слова, печера "Геонавт", що під Обуховим, – єдина у Київській області печера природного походження довжиною близько 60 метрів. Проте, як повідомляється, там, незважаючи на унікальність місцевості, хочуть побудувати котеджне містечко. Забудова ж знищить печеру.

Також стало відомо, що чергову ділянку соснового лісу в Ірпені (майбутній заказник "Ірпінський затишок") хочуть віддати під будівництво багатоповерхових будинків.

"Взагалі влада в Ірпені давно вже перейшла до забудовників, і незабаром це колись зелене місто повторить сумну долю Києва".

Київський еколого-культурний центр

Нагадаємо, минулоіч стало відомо, що Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії "Нові обличчя".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.