Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Коцюбинське

Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії "Нові обличчя"


Андрій Клочко, голова комітету з питань місцевого самоврядування, протягом півтора року блокує рішення, про приєднання Коцюбинського до Києва, таким чином допомагає Коцюбинській раді продовжвати дерибанити ділянки у лісі, які зрештою опинилися у руках політиків партії "Нові обличчя".

Біличанський ліс, який долає наслідки чорнобильської катастрофи і має тисячі гектарів столичної землі став центром боротьбу ірпінські забудовники, які вже організували схему дерибану лісу.

Громадська організація, рух ЧЕСНО у своєму розслідуванні повідомляє, що плацдармом наступу на територію столиці є маленький анклав – селище Коцюбинське, яке вкраплене у територію Києва. Саме Коцюбинська рада дерибанила ділянки у лісі, які зрештою опинилися у руках політиків Партія "Нові обличчя". Під час реформи децентралізації громаду селища – кілька десятків тисяч громадян – зробили заручниками. Попри вимогу громади, яка висловила більшість учасників громадських слухань, Коцюбинське не приєднали до Києва.

Рішення блокував голова комітету з питань місцевого самоврядування Андрій Клочко (“Слуга народу”), який взявся співголовувати у робочій групі щодо цього питання і за півтора року жодного разу не зібрав цю групу, хоча дав слово це зробити 24 липня 2020 року.

Саме у родини Андрія Клочка журналісти “Bigus.Info” знайшли чималі статки. І це збіглося у часі з тим, що у Клочка з’явилася приймальня в Ірпені, його знімає інформаційний ресурс ITV, пов’язаний з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком. І саме Клочко був на лінійці першого вересня в Ірпені разом зі своїми колегами із “Слуги народу”.

Тобто є низка чинників, які свідчать про співпрацю партійців “Слуги народу” із забудовниками Ірпеня.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що Клочко замість Дубінського веде “договорняки” із забудовниками в Ірпені.

Також ми інформували, що 70-річна матір народного депутата від “Слуги народу” Андрія Клочка – Наталія – протягом останніх двох років стала власницею майна на суму приблизно 14,5 млн грн.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.