Новини Київської області
Суспільство

На Київщині посилять протидію домашньому насильству

В держадміністрації відбувся захід направлений на посилення роботи щодо запобігання та протидії насильницьким діям в родинах.

На Київщині посилять протидію домашньому насильству - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба КОДА інформує, що у Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству.

"Протидія усім видам насильства – домашньому чи за ознакою статі – є дуже серйозним питанням. І ми докладаємо зусиль, щоб у пристоличному регіоні таким ганебним випадкам місця не було. Також готується засідання Координаційної ради, під час якої розглядатимемо алгоритми співпраці усіх профільних фахівців у цьому напрямку" – заявила Осипенко.

До заходу долучилися також керівник Київського обласного центру соціально-психологічної допомоги і представники служби у справах дітей і сім’ї та поліції.

Під час наради піднімалися питання порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї.

Серед інших тем обговорень:

  • порядок дій у випадку надходження звернення від особи, яка постраждала від домашнього насильства і насильства за ознакою статі;

  • заходи, що застосовуються до кривдника, який вчинив домашнє насильство;

  • обмін інформацією між службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області.

Нагадаємо, в одному із сіл Броварського району чоловік забив свою співмешканку руками та ногами до смерті. Зловмиснику повідомили про підозру, а отже йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Нагадаємо, в Баришівці чоловік через ревнощі забив до смерті співмешканку, яка, ймовірно, була вагітна.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.