Київщина
Економіка

На Київщині почалося будівництво масштабного індустріального парку

09.01.2022
Майбутній індустріальний парк розташований на Житомирській трасі та охоплює площу у 49 гектарів.

На Київщині почалося будівництво масштабного індустріального парку - зображення
Фото: Dragon Capital

Інвестиційна компанія Dragon Capital отримала дозвіл на будівництво першої черги індустріального парку Е40 на відрізку однойменної європейської траси. Про це повідомила пресслужба компанії.

Об’єкт буде розташований за 27 кілометрів від Києва та за 47 кілометрів від центрального залізничного вокзалу столиці.

Відстань до індустріального парку з міжнародних аеропортів Київ (Жуляни) та Бориспіль складатиме 40 та 45 кілометрів відповідно.

Об'єкт охоплюватиме площу 49 гектарів та складатиметься з дев’яти ділянок. На них планують побудувати виробничі та складські приміщення за міжнародним стандартам для "зелених" будівель.

На даху складських будівель встановлять сонячні батареї. Перша черга будівництва охопить площу 4,9 гектара, де з’являться 34 доки та 144 паркувальних місць, а також сухий склад площею понад 2,5 гектари.

Новий індустріальний парк зможе забезпечити понад шість тисяч робочих місць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білій Церкві замість заводу побудують індустріальний парк. Головними напрямками розвитку парку стануть проєкти в галузі переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики й машинобудування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.