#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Довкілля
Київ

На Київщині очікуються пориви вітру 15-20 м/с, – Укргідрометцентр

26.05.2022
У пристоличному регіоні оголошено жовтий рівень погодної небезпеки.

На Київщині очікуються пориви вітру 15-20 м/с, – Укргідрометцентр - зображення

Сьогодні, 26 травня, на Київщині очікуються пориви вітру 15-20 м/с. У четвер у пристоличному регіоні оголошено жовтий рівень погодної небезпеки, попереджає Укргідрометцентр.

Також шквали сьогодні очікуються практично на всій території України, натомість у Вінницькій Одеській та Миколаївській областях – грози. Крім того  26 травня у Волинській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Вінницькій, Одеській, а 27 травня у більшості районів західних, Житомирській, Вінницькій, Одеській областей оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

На Київщині очікуються пориви вітру 15-20 м/с, – Укргідрометцентр - зображення

Експерти радять українцям сьогодні під час сильного вітру щільно закрити вікна будинків, а на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Нагадаємо, днями також мешканців Київщини попередили про надзвичайну пожежну небезпеку. До слова, в травні на Київщині збільшилася кількість пожеж через людську діяльність

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.