#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Пригоди
Довкілля
Пожежі

Мешканців Київщини попередили про надзвичайну пожежну небезпеку

24.05.2022
Загрозу становитиме поєднання високої температури повітря та сухої погоди.

Мешканців Київщини попередили про надзвичайну пожежну небезпеку - зображення

За прогнозом синоптиків, 24-25 травня на Київщині переважатиме надзвичайна пожежна небезпека – загрозливе поєднання високої температури повітря та сухої погоди. Така ж ситуація спостерігатиметься протягом найближчих днів у західних (крім Закарпаття), Вінницькій, Полтавській, Одеській та Миколаївській областях.

До слова, наразі в країні діє жорстка заборона на розведення багать та випалювання сухої трави. За порушення передбачена адміністративна відповідальність. Штраф для громадян може сягати кілька десятків тисяч гривень.

Крім того на період воєнного стану в Київській області суворо заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті. Причиною тому той факт, що частина лісових територій була зоною бойових дій, і там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе ризики не лише для громадян, але й для вогнеборців у разі пожежі.

Нагадаємо, в травні на Київщині збільшилася кількість пожеж через людську діяльність. Також наприкінці минулого тижня повідомлялося про те, що в Чорнобильській зоні спалахнула найбільша за цей рік пожежа.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.