На Київщині на готовність до навчального року перевірили заклади освіти інституційного догляду
![На Київщині на готовність до навчального року перевірили заклади освіти інституційного догляду На Київщині на готовність до навчального року перевірили заклади освіти інституційного догляду - зображення](/storage/resized/lg/news/971548e6-651c-4646-8a41-7c9081ae7f7f/22_school.jpeg)
На Київщині перевірили підготовку закладів освіти інституційного догляду, в яких діти можуть перебувати цілодобово. Про це повідомили в пресслужбі КОДА в понеділок, 22 серпня.
Нагадаємо, в області функціонує мережа з чотирьох закладів для обдарованих дітей, чотири спеціальні школи та три навчально-реабілітаційні центри, в яких отримують освітні послуги діти з особливими освітніми потребами.
"До нового навчального року вже готові Володарська спеціалізована загальноосвітня школа інтернат ІІ-ІІІ ступенів, Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот", спеціальні школи в Боярці, Великополовецькому та навчально-реабілітаційні центри в Таращі, Білій Церкві і Трипіллі", –
пресслужба КОДА
Повідомляється, що в цих закладах освіти укриття відповідають необхідним безпековим нормам.
Натомість учні та працівники Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, де відсутні захисні споруди, користуватимуться укриттям Білоцерківського механіко-енергетичного фахового коледжу. А в спеціальних закладах освіти Василькова, Мостища та у Фастівському ліцеї-інтернаті роботи з підготовки укриттів тривають.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, яким буде формат навчання в школах на Київщині.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.