Новини Київської області
Здоров'я

На Київщині чоловік помер через напад шершнів

Чим небезпечні шершні для людини?

На Київщині чоловік помер через напад шершнів - зображення
Фото: ГУНП Київської області/Telegram

2 жовтня житель села Антонів на Білоцерківщині пішов до берега місцевої річки зрізати дерево. Та з дерева вилетіли шершні, які й обкусали селянина. 55-річний чоловік помер на місці. Про це повідомляє поліція Київської області.

Правоохоронці радять у випадку виявлення кубел з небезпечними комахами, які можуть загрожувати життю чи здоров'ю громадян, телефонувати рятувальникам за номерами спецліній "101" або "112" для їх знешкодження.

Чим небезпечні шершні для людини

Шершні — це велика група крилатих перетинчастокрилих комах, які, по суті, є великими осами. Спровокувати шершня до атаки біля його гнізда може будь-що: розмахування руками, бігання, співання пісень, заведення двигуна автомобіля і в пікову активність цих комах вони будуть захищати гніздо. Якщо вони побачать для себе небезпеку, то можуть напасти. Зазвичай це трапляється біля гнізда комах.

Укуси шершня є болючими, з усіх видів ос вони кусають дуже відчутно. Спочатку людина відчуває великий біль, набряк, почервоніння, запалення. Може бути головний біль, підняття температури тіла, нудота і блювання. Особливо небезпечними укуси перетинчастокрилих комах і шершнів є в ділянку голови, зокрема рота. А також в ділянку шиї, оскільки може набрякнути гортань і в людини не тільки через алергічну реакцію, а й чисто механічно може статися асфіксія. Щоб отримати смертельний наслідок від контакту шершнем, треба укуси 180-400 осіб, залежно від рівня імунної системи людини.

Нагадаємо, собаки бійцівської породи кане-корсо покусали матір з маленькою дівчинкою.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.