Новини
Київщина
Пригоди

На Іванківщині викрито незаконне придбання 876,5 кг риби

10.07.2020 Руслан Семенець 0

9 липня 2020 року Київським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками поліції та Держприкордонслужби викрито незаконне придбання великої кількості свіжовиловленої риби.

Реагуючи на звернення від небайдужих громадян на "гарячу лінію", близько 12:00 було зупинено автомобіль та затримано громадянина, який перевозив водні біоресурси: лящ – 367 кг, плітка - 185 кг, судак - 135,5 кг, лин – 66 кг, сом – 62 кг, чехоня – 27 кг, карась – 22 кг та окунь - 12 кг. При перевірці порушник не зміг надати рибпатрульним жодних документів, що підтверджують законність походження риби.

Інцидент стався поблизу селі Сукачі Іванківського району Київської області. На винну особу оформлено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено до рішення суду.

"Відповідно до ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу) передбачено накладання штрафу у розмірі від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої", - повідомив т.в.о. керівника Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області Сергій Старунов.

Нагадаємо, що з Бориспільщини в Охмадит госпіталізували хлопчика через укус змії.

Фото Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області