Новини
Новини Київської області
Анонси
Чорнобиль
Суспільство
Культура
Київщина-суспільство

На Іванківщині відбудеться фестиваль поліських ремесел - "Чорнобиль Ренесанс. Ремесла"


25 серпня 2019 року в селі Прибірськ Іванківського району, що на Київщині, відбудеться щорічний фестиваль. Цьогоріч темою організатори обрали взаємодію людини і природи через призму поліських ремесел. Саме тому цей фестиваль має назву "Чорнобиль Ренесанс. Ремесла". Як зазначили представники оргкомітету, вони вирішили акцентувати увагу на людях, їх творчості та майстерності, і на тому, як це відображається у взаємодії з навколишнім середовищем.

Хочеться окремо відзначити ідею цьогорічного заходу — зробити інформаційно-просвітницькі плакати на тему виживання в лісі для шкіл, будинків культури та бібліотек району. Це стало можливим за ініціативної та фінансової підтримки ДП "Іванківське лісове господарство".

Свою участь у заході вже підтвердили кінологи, майстрині та майстри різних напрямків, фахівець із арбористики, фольклорні гурти, рок-співаки, бард-рок виконавець, танцюристи та інші.

У програмі заплановано виготовлення традиційних музичних інструментах та гра на них, виставка "рушники-обереги — рушники-реліквії", відкриття виставки Данила Малащенка та Сергія Гриненка, виступи творчих народних колективів. Також планується екскурсія до Чорнобиля.

Вже четвертий рік поспіль село Прибірськ стає епіцентром фестивального руху в Іванківському районі. Починали організатори з малого — кола однодумців, ініціаторів та волонтерів. З кожним роком фестиваль стає дедалі більшим, до нього долучаються партнери, співорганізатори, спонсори та ментори проекту. Як кажуть представники місцевої влади, вони впевнені, що запорукою розвитку поліських сіл району – є постійна співпраця між селами, установами та людьми.
За анонсами можна слідкувати на офіційних сторінках фестивалю @etnofest.chornobyl та шукати повідомлення в "Фейсбуці" за хештегом #etnofest_chornobyl.
Щодо питань співпраці можна звертатися за номером телефону: +38067-59-11-861 (Марина Бесчастна).

Організатори фестивалю дякують ДП "ЦОТІЗ" за підтримку у проведені події.