Новини Київської області
Біла Церква

На фронті загинув півчий архієрейського хору Преображенського собору міста Біла Церква

10 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання на 52-му році життя загинув воїн Віктор Олександрович Циба, чтець та півчий архієрейського хору Преображенського собору міста Біла Церква.

На фронті загинув півчий архієрейського хору Преображенського собору міста Біла Церква - зображення
Фото - facebook

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Білоцерквівської єпархії.

Віктор Олександрович народився 27 травня 1972 року у м. Ніжині Чернігівської області.

Закінчив школу, професійно-технічне училище та училище культури у м. Ніжині.

З 1990 до 1992 року проходив строкову військову службу.

У 1995 році одружився з Мітясовою Оленою Володимирівною.

Працював столяром.

У м. Ніжині був пострижений у чтеця.

У 2006 році переїхав із родиною до м. Білої Церкви.

Брав активну участь у парафіяльному житті Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви. Зокрема, був старостою архієрейського хору. Також Віктор Олександрович працював у Видавничому відділі Білоцерківської єпархії, навчався у Київській духовній семінарії.

15 березня 2022 року вступив до Сил територіальної оборони Збройних Сил України, був старшим солдатом.

Мав трьох дітей та онучку. Обидва сини – Олександр Вікторович та Владислав Вікторович – також служать у лавах Збройних Сил України.

Загинув у Бахмутському районі Донецької області під час виконання бойового завдання, героїчно виконуючи свій військовий обовʼязок, захищаючи Україну та її суверенітет.

Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, духовенство, чернецтво та віряни Білоцерківської єпархії висловлюють співчуття дружині, дітям, родичам, друзям, близьким та бойовим побратимам Віктора Олександровича.

Нещодавно, у російсько-Українській війні загинув білоцерківець, старший сержант Корнійчук Іван. Загинув 18.04.2023 в результаті здійснення противником авіаційного удару по позиціям підрозділу поблизу н.п. Вугледар Волноваського району Лонецької області.

На фронті загинув півчий архієрейського хору Преображенського собору міста Біла Церква - зображення
Фото - facebook Іван Корнійчук

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.