Новини
Україна-суспільство
Автоновини

На дорогах України збільшиться кількість сучасних «радарів»

12.05.2019 Кочкина Марина 0

Вже з 13 травня, на українських автошляхах працюватимуть 100 приладів TruCam.

Патрульні із лазерними приладами для вимірювання швидкості руху автомобіля та з веденням відео фіксації, з'являться на ділянках з підвищеною аварійністю.

"До тих 75, які вже працюють, додаємо ще 25 - на ділянках з підвищеною аварійністю, причиною якої є переважно, власне, перевищення дозволеної швидкості", - підкреслив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Однак, стандарти залишаються такими ж, як і раніше. Зокрема, завчасно оприлюднюється карта з відзначеними ділянками використання TruCam, а також стоятимуть  попереджувальні знаки і службова машина із синіми проблисковими маячками.

У МВС нагадали, що тим водіям, кому попередження мало, загрожує відповідальність - штраф 255 гривень (перевищення більше 20 км / год) або 510 гривень (перевищення більше 50 км / год).

Зазначається, що «радари» діятимуть максимально відкрито і з максимальним попередженням.

Наша мета - не притягнути до відповідальності якомога більше, а запобігти правопорушенню, знизити швидкість. Залишається тільки одне - стежити за знаками і не порушувати. І пам'ятати, що швидкість - вбиває", - сказав Олексій Білошицький .