На День Борисполя побільшало злочинів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71919976_2131049497200855_7185292042086383616_n.jpg)
Підігріти алкоголем люди, з одного боку, втрачали пильність та ставали легкою здобиччю для крадіїв. З іншого боку алкоголь стимулював самих людей до вчинення злочину.
Про нелегку святкову ніч повідомляють активісти ГФ "Сектор Безпеки".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70731623_2131050003867471_3760225463713136640_n.jpg)
Так о 22:40 патруль ГФ «Сектор Безпеки» був задіяний в пошукових заходах чоловіка, що наніс ножове поранення своєму товаришу по чарці відправивши останнього у реанімацію. Оперативно затримати зловмисника не вдалося, проте, під час спілкування зі свідками була встановлена його особа. Інформацію передали органам національної поліції для подальшого проведення необхідних дії.
Після чого в районі податкової невідомий молодик розбив вікно у припаркованому автомобілі. Прибувши на місце добровольці з’ясували, що його вже затримали свідки злочину. Парубок переданий правоохоронним органам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/72068658_2131049167200888_6239400575465684992_n.jpg)
О 03:00 екіпажом ГФ «Сектор Безпеки» був виявлений ще один автомобіль зі розбитим склом. Але в цьому випадку оперативно встановити злодія не вдалося.
"Взагалі в цей день було багато буйних людей, які, звичайно, знаходились в критичному стані алкогольного сп'яніння, особливо багато у приймальному відділені Бориспільської ЦРЛ.
На думку ГФ «Сектор Безпеки» без перегляду підходів до організації масових заходів наше місто й надалі буде в ці дні перетворюватися на загін агресивних істот, що зовні нагадують людей. Найприкрішим в цій ситуації є те, що, як правило, переважна більшість таких громадян є цілком нормальними й адекватними людьми. Але безальтернативність проведення свята – концерт-шашлик-горілка дає саме такий результат. Варіанти є. І найближчим часом ми їх озвучимо", - заявили "Безпеківці".
Нанадаємо, 21 вересня Бориспіль святкував День міста.