Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

На час ремонту в "Жулянах", аеропорт "Бориспіль" прийме рейси 10-ти авіакомпаній

20.08.2019 Оксана Кириленко 0

На час ремонту в "Жулянах", аеропорт "Бориспіль" прийме рейси 10 авіакомпаній, які будуть перенесені через закриття на ремонт аеродрому Жулян, розподіливши їх між терміналами D і F.

Додаткові рейси вже літаючих в Бориспіль авіакомпаній «Белавіа» і LOT будуть обслуговуватися в основному терміналі D. З цього ж терміналу будуть вилітати пасажири Alitalia, Pegasus Airlines, і «Мотор Січ».

Термінал F, який зараз є основним для лоу-костів Ryanair і Laudamotion, почне обслуговувати рейси Wizz Air, Ernest Airlines, Buta Airways (торгова марка AZAL), «Джоник» і Vueling.

Термінал D:

«Белавіа»
LOT
Alitalia
Pegasus Airlines
«Мотор Січ»

Термінал F:

Wizz Air
Ernest Airlines
Buta Airways
«Джоник»
Vueling

Нагадаємо, що "Жуляни" будуть закриті з 09:00 2 вересня до 09:00 12 вересня по київським часом. За цей час підприємство розраховує відремонтувати злітно-посадкову смугу, а також руліжні доріжки №1 і №2. Вартість робіт оцінюється в 33 млн грн.

Пасажирам, які мають оформлені квитки з вильотом з Жулян в період з 2 вересня по 12 вересня, необхідно звернутися в авіакомпанію для уточнення статусу рейсу і при необхідності переоформлення бронювання.

avianews.com