На Броварщині завдяки камерам відеоспостереження знайшли викрадену автівку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67468083_1077160162494591_2562964791211589632_n.jpg)
25 липня до Броварського відділу поліції із заявою про зникнення автомобіля звернувся 31-річний броварчанин. Чоловік розповів, що ввечері залишив своє авто марки «Таврія» без нагляду неподалік місця проживання, а вранці виявив його відсутність.
Завдяки камерам відеоспостереження«Безпечне місто» вдалося з’ясувати, що дане авто виїхало з міста в напрямку села Гоголів та звідти не виїжджало. У результаті проведених розшукових заходів броварські оперативники виявили транспорт у зазначеному селі, де і затримали підозрюваного.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67238104_1077160192494588_5196797204232142848_n.jpg)
Зловмисником виявився 46-річний житель села Гоголів, який вже раніше мав проблеми з законом.Правоохоронцям чоловік сказав, що мав намір повернути авто власнику після того, як використає у власних цілях. Також на території домоволодіння підозрюваного слідчі вилучили речові докази - пошкоджені номерні знаки від викраденого авто.
28 липня чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.