На Броварщині затримали крадія, який збагатився за рахунок чужих городів
На Броварщині в селі Гоголів місцевий мешканець, 1983 р.н., який рік тому вийшов з місць позбавлення волі, де відбував покарання за зґвалтування (відсидів п'ять років), вирішив: "А чи не заробити мені легких грошей?!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/19892orig.jpg)
Одного ранку, він пішов на чужий город, накопав картоплі, поїхав до Києва до станції метро "Лісова" та продав вкрадений урожай. Отримавши з продажу картоплі 1700 гривень, він вирішив, що це досить непоганий дохід з/п за день і вже наступного дня знову попрямувава на чужий город, повідомляє “At Brovary”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/19893orig.jpg)
Та цього разу він не встиг покинути місце злочину, так як на свій город прийшли господарі ділянки, які й затримали крадія та викликали працівників правоохоронних органів.
Загалом, за два дні, гоголівчанин викопав небагато-немало, а 150 кг картоплі.