На Броварщині вогнеборцями ліквідовано пожежу на пилорамі
26 травня 2019 року об 11:10 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання пилорами, у селі Княжичі, по вулиці Слави, 28А.
На ліквідацію пожежі було залучено перше та друге відділення 56-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари та СПК Княжичі.
По прибуттю на місце пожежі рятувальниками було проведено розвідку та встановлено, що горить покрівля над приміщенням сушки для деревини, розміром 25х10. Пожежу локалізовано о 11:40 та повністю ліквідовано о 11:52.
Причина пожежі встановлюється. Загиблих та потерпілих немає.
5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України