На Броварщині поліцейські затримали крадіїв на місці злочину
Двоє чоловіків розпивали спиртні напої, а потім вирішили пограбувати один з будинків у селі Гайове Броварського району Київської області. Зловмисники розбили вікно та проникли в оселю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-15-at-11.48.38.jpeg)
У будинку спрацювала сигналізація і на місце події прибули правоохоронці. Там вони виявили двох чоловіків: жителя Києва та жителя міста Бровари, які намагалися викрасти з хати електроінструменти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/WhatsApp-Image-2019-07-15-at-09.14.44.jpeg)
Даних громадян затримано у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. На місце події викликано Слідчо-оперативну групу Броварського відділу поліції.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває слідство.