На Броварщині з'явиться спортивний об'єкт державного масштабу
![На Броварщині з'явиться спортивний об'єкт державного масштабу На Броварщині з'явиться спортивний об'єкт державного масштабу - зображення](/storage/resized/lg/news/9520a004-c483-4002-afa8-fad80161770f/ball-g1768eaa2f_1280.jpg)
Про це 16 грудня заявив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує пресслужба КОДА.
"Ми вже почали якісно змінювати спортивну інфраструктурну пристоличного регіону. Будемо утримувати планку й надалі формувати потужний спортивний бренд Київщини. Зокрема обговорюємо перспективи будівництва національної бази збірних команд України з футболу. Наступного року плануємо виготовити проєктну документацію з метою подальшої реалізації проєкту", – пояснив Володін.
Раніше у Княжичах пройшла виїзна нарада за участі представників КОДА, Української асоціації футболу, ДТЕК "Київські регіональні мережі" та Київоблгазу.
В ходу зустрічі була обговорена концепція будівництва бази, а також умови її енергозабезпечення, газифікації та водопостачання. Згодом була розпочата процедура відкритих торгів щодо розроблення проєктної документації по об’єкту.
Базу побудують в рамках президентської програми "Велике будівництво".
Нещодавно стало відомо, що Суперкубок УЄФА може пройти в Україні.
Нагадаємо, 19 грудня у Богуславі відбудеться дитячо-юнацький турнір з хокею "Кубок святого Миколая" на призи очільника КОДА на який зберуться команди з різних куточків України.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.