На Бориспільщині через спалювання сміття ледь не згоріла ціла вулиця
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93806580_875841192934478_46527114429595648_o.jpg)
20.04.2020 року на території Гнідинської сільської ради, в безпосередній близькості до вулиці Набережної в селі Гнідин сталась масштабна пожежа, внаслідок якої мало не згоріла ціла вулиця житлових будинків.
Про подію повідомляє Гнідинська сільська рада.
Гасили її 3 пожежні машини. Причиною пожежі став підпал сміття. В основному це були рекламні вивіски та брошури торгового бренду «KANZ».
Представники вищевказаного магазину повідомили, що замовляли вивезення сміття через оголошення в мережі інтернет. Громадяни, які організовували вивезення сміття запевнили замовників, що в них є документи, що дадуть можливість вивезти непотріб на санкціоноване сміттєзвалище.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93770526_875841329601131_5468804599848632320_o.jpg)
Проте із повідомлення відомо, що виконавці просто вирішили спалити вивіски на території села.
В зв’язку з цим сільська рада звернулась з заявою до поліції та повідомила про цей випадок Бориспільську РДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93849015_875841272934470_2309491175909752832_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93859550_875843149600949_4158239266989670400_n.jpg)