#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Немішаєве

На Бородянщині створять нові підрозділи місцевої пожежної охорони

12.08.2019 Бобрик Юлія 0

Нові Центри безпеки можуть з’явитися у селах Нове Залісся та Нова Гребля, у Немішаєвому планують реконструювати існуючіе господарське приміщення АЗПСМ під комплексну диспетчерську службу.

Наприкінці минулого тижня в Бородянській РДА відбулася нарада щодо створення та функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в районі.

Наразі в Бородянському районі функціонує три пожежні підрозділи у селищах Бородянка, Клавдієво-Тарасове та Пісківка.

На нараді були розглянуті питання стосовно фактичного визначення земельних ділянок під будівництво місцевих пожежних центрів безпеки, а також визначення переліку населених пунктів, що готові до співфінансування утворення та подальшого утримання спільного підрозділу місцевої пожежної охорони. Крім того обговорено питання щодо реконструкції існуючих або будівництва нових споруд для розміщення персоналу та техніки місцевих пожежних команд, повдіомляє Бородянська РДА.

Тож за результатами наради вирішили провести інвентаризацію будівель в с. Нове Залісся з метою їхньої реконструкції під Центр безпеки, який при впровадженні цього проекту послугами пожежної безпеки зможе охопити села Нове Залісся, Небрат, Берестянка, Шибене, Здвижівка, смт Бабинці і частково Бородянка.

Також буде проведена інвентаризацію земельних ділянок для Центру безпеки в с. Нова Гребля. Натомість Немішаївська селищна рада розгляне питання щодо реконструкції існуючих господарських приміщень АЗПСМ під комплексну диспетчерську службу та розпочне відведення земельної ділянки в районі кладовища під будівництво Центру безпеки.

Нагадаємо, нещодавно також стало відомом, що на Бородянщині з’являться нові автобусні маршрути.