#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Здоров'я

На Бородянщині 10 випадків захворювання на COVID-19: двоє – вилікувались

13.05.2020 Бобрик Юлія 0

На Бородянщині ще одна людина вилікувалася від COVID-19, а загалом негативні тести мають вже двоє. Загальна кількість випадків зафіксованих за районом за весь час – 10. Тож наразі на Бородянщині фактично шість випадків. Чому не сходиться математика, розповів у своєму відео-звернені на Youtube заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин.

«У нас за весь період інфіковано було 10 чоловік. Два з них вже одужали (Бородянка і Загальці). П’ять чоловік знаходиться вдома на самоізоляції (по одному з Бородянки, Дружні, Немішаєвого і двоє зі Здвижівки). До речі, про випадок із Немішаєвого – є перший негативний тест (якщо повторне тестування знову буде негативним, це означатиме, що людина повністю вилікувалась від коронавірусу – ред.). Також у нас є два випадки у Немішаєвому і Клавдієво-Тарасовому, які зафіксовані за районом, але проживають ці хворі у Мироцькому і Софіївській Борщагівці. І є один випадок із госпіталізацією – це випадок із Бабинець. Тож випадків – 10, 2 – одужало, 6 – хворіють, а 2 – не проживають в Бородянському районі», – зазначив Олексій Черкашин.

Також заступник голови Бородянської райради закликав мешканців району не нехтувати карантинними правилами, зокрема, в умовах послаблення.

«Не дивлячись на пом’якшення карантинних умов не потрібно розслаблятися, а потрібно продовжувати зберігати дистанцію, носити маски і пам’ятати про дезінфектори. і взагалі бути максимально обережними», – сказав Олексій Черкашин.

Нагадаємо, про те, що чоловік із Загалець вже одужав стало відомо тиждень тому.

Читайте також: Щоденна статистика захворюваності на коронавірус на Київщині