Новини
Бородянка
Суспільство

На Бородянщині знешкоджено 1340 вибухонебезпечних предметів: ситуацію в громаді обговорили в області

Ще досі в громаді дуже багато нерозмінованої території.

На Бородянщині знешкоджено 1340 вибухонебезпечних предметів: ситуацію в громаді обговорили в області - зображення
Фото: КОДА

На Бородянщині розміновано 158 га території, 256 об’єктів, 3 км доріг. Зокрема, знешкоджено 1340 вибухонебезпечних предметів. Про це стало відомо під час розширеної наради в КОДА щодо відбудови Бородянської ТГ, повідомляє пресслужба обласної військової адміністрації.

"Маємо ще дуже багато нерозмінованої території. Наше завдання – проінформувати жителів про можливі небезпеки. Прошу приділити цьому максимальну увагу", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Також стало відомо, що в результаті бойових дій у громаді було знищено два мости. Наразі обидва з них проїзні, але необхідно влаштовувати тимчасові переправи. Крім того в територіальній громаді продовжуються роботи і з відновлення електропостачання. Усі 5 підстанцій уже під напругою. У Бородянці залишається непідключеною одна вулиця, крім того, частково підключені 8 населених пунктів громади. Усі роботи планується завершити до 8 травня.

Газопостачання в громаді відновлено до 4101 абонента. У 10 населених пунктів громади газ вже подано. Продовжуються роботи з підключення кожного абонента окремо.

Щодо водопостачання. Водопровідні мережі селища набрано водою. Однак через суттєві пориви та руйнування запірних арматур виникають перебої з постачанням води. Фахівці продовжують роботу.

Найбільш проблемне питання на сьогодні – розбір залишків будинків, що не підлягають відновленню після бомбардування, та будівництво нового житла.

"Це дуже важливе питання. Воно напряму стосуються людських доль та подальшого життя в населених пунктах. Звертаю увагу кожного. Потрібні конкретні цифри та графіки роботи. Ми маємо розуміти, скільки людей потребують житла і якого. З кожною людиною треба працювати індивідуально. Знаю, що така робота проводиться. Але її потрібно посилювати та актуалізувати", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.