На Білоцерківщині знайшли склад боєприпасів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG-b79d11981c9a3d9027f588c67e284e06-V.jpg)
11 червня у Білоцерківському районі під час обстеження території садового кооперативу «Кринички», піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Білої Церкви виявили склад боєприпасів часів Другої Світової війни.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
Всього піротехніки виявили 63 вибухонебезпечних предмети. Їх вилучили та підірвали у завчасно визначеному кар’єрі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/IMG-b9c6e762c69f65cfc83720ec7516915c-V.jpg)
Рятувальники Київщини застерігають: не намагайтеся самостійно вилучити небезпечний предмет із землі, перенести чи розібрати його. Про небезпечну знахідку слід негайно повідомити Службу порятунку за номером "101" або поліцію за номером "102".
Фото - ГУ ДСНС України у Київській області.