На Білоцерківщині стались дві серйозні аварії (ФОТО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Avariyi.jpg)
Дві серйозні дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими стались наслідок недотримання Правил дорожнього руху.
Про це повідомляє патрульна поліція Білої Церкви.
Перша аварія трапилась вночі, в районі Олександрійського бульвару. Автомобіль марки VOLKSWAGEN JETTA наїхав на електроопору. Водія відразу ж госпіталізували.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91258328_1621299178037136_1000889467738783744_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91817076_1621299111370476_620930504383791104_n.jpg)
За попередньою інформацією, водій авто був у стані алкогольного сп'яніння за кермом.
Іншу ДТП зафіксовали білоцерківські патрульні на автодорозі Київ — Одеса.
Авто марки Hyundai Accent зупинилось на світлофорі на червоний забороняючий сигнал. В цей час водій Fiat Tempra, який їхав ззаду, не був уважним, не стежив за дорогою та наїхав на вищевказаний Hyundai Accent, пасажир якого отримав травми, як і водій Fiat Tempra.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91305605_1621299148037139_6839459643324891136_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91294666_1621299221370465_502990487687266304_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91284032_1621299088037145_1583082820266360832_n.jpg)
Фото - патрульна поліція Білої Церкви.