Новини
Біла Церква
Пригоди
Кримінальні новини

На Білоцерківщині незаконно передали в оренду майже 37 га лісу

27.09.2019 Александр Чернышенко 0

Білоцерківська місцева прокуратура встановила, що розпорядженням Білоцерківської райдержадміністрації у 2012 році передано в оренду фізичній особі три земельні ділянки загальною площею майже 37 гектарів.

Про це повідомили у прокуратурі Київської області.

На підставі цього розпорядження між райдержадміністрацією та фізичною особою було укладено договір оренди вказаних земельних ділянок строком на 49 років.

При цьому, надання в оренду земельних ділянок відбулось із порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки останні відносились до земель лісогосподарського призначення та перебували в постійному користуванні ДП «Білоцерківське лісове господарство», відповідні рішення органів державної влади про їх вилучення з держлісфонду та зміни цільового призначення не приймались, землекористувач згоди на вилучення не надавав.

Тому реагуючи на виявлені порушення, Білоцерківська прокуратура пред’явила позов до Білоцерківського міськрайонного суду про визнання недійсними розпорядження Білоцерківської райдержадміністрації та договору оренди земельних ділянок.