На Білоцерківщині горів житловий будинок
19 липня о 06:55 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерквіського району надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в селі Василів, по вулиці Поповича.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG-e371f4df0fc7feff5c15389a9769a0d4-V.jpg)
На подію виїхав черговий караул 5-ДПРЧ міста Узин. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено, що горить крівля житлового будинку по всій площі. Пожежу було локалізовано 08:03 та повністю ліквідовано о 08:15, повідомляє ГУ ДСНС України в Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG-403dcb44e1fac5cde4c66188cea91aa3-V.jpg)
Власника будинку сусіди вивели на свіже повітря до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Причина пожежі встановлюється.