#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

МЗС України відповіло Росії на заяви про хімічну зброю на Донбасі (ВІДЕО)

22.12.2021
Російська Федерація продовжує масову дезінформацію.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що нібито 120 американських військових-найманців привезли на схід України хімічну зброю та готують провокацію.

«Для здійснення провокації в міста Авдіївка та Червоний Лиман доставлені резерви невстановленого хімічного компонента», - повідомляє російська сторона.

Міністерство закордонних справ України спростувало інформацію.

Речник МЗС України Олег Ніколенко наголосив, що заяви міністра оборони РФ Сергія Шойгу про хімічні речовини, інструкторів американських приватних військових компаній, обстріли житлових кварталів на Донбасі – чергові приклади масованої російської дезінформації.

«Росія продовжує створювати інформаційне прикриття для можливих подальших провокацій її військ на українській території», - заявив Олег Ніколенко.

У зв'язку з цим у МЗС України закликали російське керівництво припинити ворожу риторику і мову ультиматумів.

Нагадаємо, через загрозу вторгнення Російської Федерації в Україну, прикордонники продовжують зміцнювати кордони.

Згідно з повідомленням секретної служби МІ6, можливий напад Росії на Україну відбудеться напередодні 25 грудня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.