Мисливство – це мистецтво: на Васильківщині готуються до ІІ Всеукраїнського мисливського фестивалю
![Мисливство – це мистецтво: на Васильківщині готуються до ІІ Всеукраїнського мисливського фестивалю](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/000DSC_8696-2000x1647.jpg)
Вдруге на Васильківщині відбудеться не лише важлива подія для всіх мисливців, а й справжнє родинне свято. 17 серпня у с. Велика Бугаївка Васильківського району (локація – Лелече поле) мисливські колективи з різних регіонів України зберуться разом, щоб позмагатися у полюванні на фазана, взяти участь у цікавих конкурсах, квестах, отримати призи, а головне – відпочити душею і тілом у затишному колі однодумців, з’їсти справжнього українського куліша та стати ближчими до природи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68892838_2131489673628218_6561831832030019584_n.jpg)
«Ми прагнемо донести усім, що мисливство – це мистецтво, а ще спосіб відпочити, поєднавшись із природою», – говорить керівник мисливсько-рибальського клубу «Васильківщина» – організатора заходу – Руслан Маслівець.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/000DSC_8724-2000x1339.jpg)
У минулому році такий фестиваль на території Васильківщини та й усієї Київщини відбувався вперше. Усі, хто взяв участь у ньому, були переповнені позитивними емоціями, адже на святі панувала весела домашня атмосфера.
Цього року гостей заходу чекає не менш насичена програма: окрім змагань та полювання, усіх присутніх розважатимуть гурти «Good friends» та «Труба», для найменших працюватимуть аніматори, ляльковий театр та атракціони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67888380_2131490103628175_3087377051057913856_n.png)
У першій половині дня відбуватимуться конкурси та власне полюваання мисливців, а о 13.00 розпочнеться урочиста й святкова програма для всіх присутніх.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68546966_2131490740294778_4362239308627705856_n.png)
Нагадаємо, що нещодавно (10 серпня 2019 року о 18:00) було відкрито сезон полювання 2019-2020 рр, який триватиме до 29 грудня 2019 року включно. Про це йдеться у наказі №3 від 28.05.2019 р., погодженому Департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, Київським обласним та по м. Києву управлінням лісового та мисливського господарства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/0-02-05-044829266ba479e32725d57b69c6b074fdf5d75746a652a07afab29dc67e6e3b_f74161c1.jpg)
Полювання в угіддях ГО «МРК Васильківщина» дозволяється за наявності всіх дозвільних документів.