Мироцький «школярик» – на переході у Бучанській ОТГ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Myroc-maket.jpg)
У Мироцькому, що увійшло до складу Бучанської ОТГ, з’явився макет у вигляді дитини для безпечного переходу жителів села через дорогу. Незабаром встановлять ще три такі фігурки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Myroc-maket-1.jpg)
Як повідомляє Бучанська міська рада, перший макет облаштували на дорозі, на якій провели капітальний ремонт. На ній установлені й відповідні дорожні знаки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Myroc-maket-2.jpg)
Староста с. Мироцьке Олександр Деревинський зазначає, що фігурки у яскравому одязі привертатимуть увагу водіїв. Сподіваємося, вони рухатимуться обачніше там, де пішоходи – діти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Myroc-maket-3.jpg)
Самі манекени виготовлені із антивандального пластику та покриті спеціальною фарбою, що відбиває світло. Тому фігурки можна буде помітити й уночі.