Без рубрики
Новини
Культура

Михайло Грушевський: міфи та реальність - зібрання круглого столу у Києві


29 вересня 2021 р. о 12:00 в залі засідань Дому Грушевських на Паньківській 9, у Києві, відбудеться зібрання за участі провідних грушевськознавців Національної академії наук України та вищих шкіл України, дослідників Української революції 1917‒1921 рр. та науковців Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.

о 12:00 29 вересня 2021 р. в залі засідань Дому Грушевських на Паньківській, 9 відбудеться зібрання за участі провідних грушевськознавців

Все, що присвячено, носить ім’я, пов’язано з Михайлом Грушевським, про якого ще на початку ХХ століття писали: «А ім’я Грушевського гримить, його всяк знає, про його кожне чує. А чувши про його, чує про Україну» - це і пам’ятники, меморіальні дошки у Києві та інших містах, вулиці, музеї, десятки монографічних досліджень і дисертацій, сотні ґрунтовних статей, теле- і радіо- передач і програм, фільми і виставки, електронний архів буде обговорене та розглянуто на зібранні круглого столу. Різні міфи, гіпотези, стереотипи, плітки буде порівняно із історичними фактами та джерелами.

Круглий стіл «Михайло Грушевський: міфи та реальність» присвячено 155-й річниці від дня народження історика, неперевершеного організатора української науки, публіциста, письменника, суспільного діяча.

Організатори запрошують усіх охочих приєднатися до обговорення на своїй сторінці у Фейсбук.

ІА “Погляд” вже писала про те, що Михайло Грушевський робив у Фастові.

Також ми інформували, що Національний музей Тараса Шевченка відкрив унікальний проєкт, «Духовна велич: меморії видатних українців»

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.