"Ми - нащадки Мирона Зеленого!": у Миронівці відбулося спортивне свято
Нещодавно на базі Миронівського академічного ліцею №3 відбулося справжнє спортивне свято, захід під назвою "Ми - нащадки Мирона Зеленого!".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78553480_569191160536023_8554938790450298880_o.jpg)
Участь у спортзаході взяли три команди зі шкіл міста - "Україна" (академічний ліцей імені Т.Г.шевченка), "Нащадки Мирона" (академічний ліцей №20), "Козачата" (академічний ліцей №3).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79083546_569192353869237_7743791868223160320_o.jpg)
Заступник міського голови Світлана Паришкура від імені Віталія Савенка побажала учасникам бойового настрою, справжнього спортивного гарту та перемог.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78542325_569193387202467_3856591477429764096_o.jpg)
Команди-учасниці показували свою міць у багатьох цікавих конкурсах. Це різноманітні естафети, човниковий біг, командні стрибки у довжину, перетягування каната та ін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78160250_569192850535854_4942815395514941440_o.jpg)
Переможцем змагань виявилася команда Миронівського академічного ліцею №2, другими стали учасники Миронівського академічного №3, третє місце - у Миронівського академічного ліцею №1. Всі учаники отримали грамоти та цінні подарунки від Миронівської міської ради.