Україна
Події

МВС відкрило гарячу лінію для нацгвардійців, чиї права порушують

В такий спосіб боротимуться із цькуванням та порушеннями прав під час проходження служби у Національній гвардії.

МВС відкрило гарячу лінію для нацгвардійців, чиї права порушують - зображення

Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ. Очільник міністерства Денис Монастирський заявив, що у разі, якщо військовослужбовець зіткнеться з порушенням своїх прав і цькуванням, то він чи його батьки зможуть повідомити про це за номером 15-36.

"Жоден випадок грубих позастатутних відносин не повинен залишатися без правової оцінки й відповідного покарання винних. Керівництво МВС реагує на них жорстко в рамках законів та статуту", – сказав міністр.

МВС відкрило гарячу лінію для нацгвардійців, чиї права порушують - зображення

Міністр наголосив на тому, що військовослужбовці повинні “не соромитися” повідомляти про протиправні дії, скоєні у їхній бік. У такому разі керівництво МВС матиме змогу приймати відповідні дисциплінарні рішення у межах чинного законодавства України.

Дзвінки прийматимуть з понеділка до четверга — з 09:00 до 18:00 та у п’ятницю — з 09:00 до 16:45.

Нагадаймо, на території Південного машинобудівного заводу військовослужбовець Національної гвардії України під час видачі зброї розстріляв караул військовослужбовців та втік. В результаті п'ятеро осіб загинули та ще п'ятеро отримали поранення. Підозрюваного затримали, він здався добровільно.

Нацгвардійцю повідомили про підозру за трьома статтями, йому загрожує довічне.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.