Новини
Україна

МВС проведе масові навчання для цивільного населення (ВІДЕО)

До навчань будуть залучені найкращі фахівці та інструктори, які проходили навчання за кордоном – у Британії, США, Канаді, Польщі та інших країнах. А

Міністерство внутрішніх справ України проведе тренування для населення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

"До навчань будуть залучені кращі фахівці та інструктори ДСНС, НПУ, НГУ та ДПСУ. Акцент буде зроблено на питанні безпеки поводження з вибухонебезпечними предметами. Всі інструктори проходили потужні навчання за кордоном, у Британії, США, Канаді, Польщі та ін. країнах", – підкреслив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Навчання проходитимуть у різних регіонах України, а також буде перевірена робота систем цивільної безпеки у населених пунктах.

Також 28 січня має відбутися засідання правління Асоціації міст України. Як заявив її голова, мер Києва Віталій Кличко, на зустрічі мають обговорити координацію зусиль і заходів з організації територіальної оборони в українських містах, містечках і селищах.

Нагадаємо, в Україні плануються навчання з кібербезпеки через нещодавні хакерської атаки на низку сайтів держструктур.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.