Новини
Київщина
Анонси
Культура
Київ

«Музична освіта та навчання»: інфодень конкурсу

26.02.2020 Косянчук Інна 0

Під час заходу, який відбудеться4 березня в Укрінформі, його учасники дізнаються про відкрите змагання «програми ЄС «Креативна Європа».

 Креативна Європа оголосила відкритий конкурс «Музична освіта та навчання» програми ЄС «Креативна Європа» для представників національних, регіональних та локальних місцевих органів державної влади; початкових та середніх шкіл; музичних шкіл, консерваторій, музичних майданчиків та організаторів фестивалів; представників сектору освіти; представники музичної сфери.

«Працюєте у секторі музики? Ваша організація є неформальною освітньою ініціативою? Маєте ідею проєкту, що має на меті стимулювання соціальної інклюзії через надання доступу до музики менш представленим групам дітей або населення? Якщо це все про вас, Креативна Європа в Україні запрошує на Інформаційний день конкурсу «Музична освіта та навчання»!», закликає Громадський простір, повідомляючи про те, що для всіх зацікавлених відбудеться Інфодень конкурсу «Музична освіта та навчання».

Дата заходу: 4 березня

Час: 10:00- 13:00

Локація: м. Київ, вул. Хмельницького 8/16, EU Projects HUB, приміщення Укрінформу

Участь у інформаційному дні безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Під час заходу представники Креативної Європи розкажуть про про відкритий конкурс «Музична освіта та навчання» програми ЄС «Креативна Європа». А також звернуть увагу на пріоритети конкурсу, умови участі, співпрацю з партнерами, комунікаційну стратегію, бюджет проєкту, аплікаційну форму.

 Програма Інформаційного дня:

10:00-10:30 Загальна інформація про програму ЄС «Креативна Європа»

10:30-11:30 Огляд конкурсу «Музична освіта та навчання»

11:30-12:00 Кава-пауза

12:00-12:30 Деталі щодо необхідних документів для подачі заявки на конкурс

12:30-13:00 Q&A

Довідка: Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

Телефон: +38 044 504 22 66

E-mail: creativeeurope.in.ua@gmail.com