#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь

"Муніципальна варта" в Ірпені в робочий час роздає агітаційні газети

28.09.2020 0 ІА Погляд 0

Працівників КП "Муніципальна варта" в Ірпені в робочий час долучають до розповсюдження агітаційних газет, що не є серед переліку їхніх прямих обов'язків. Ця ситуація ще раз поставила під сумнів доцільність існування та утримання з міського бюджету такого формування, про що місцеві мешканці зазначали неодноразово.

Сьогодні людей в одязі з символікою "Муніципальної варти" помітили на вулиці Шевченка в Ірпені. Вони займались поширенням друкованої продукції агітаційного характеру. Про це на своїй facebook-сторінці повідомив громадський діяч Олексій Зіневич, додавши відповідне фото. Зазначимо, що агітація працівниками комунальних підприємств, що підпорядковані органам місцевого самоврядування, забороняється відповідно до ст.60 Закону України "Про місцеві вибори".

https://www.facebook.com/zinevych.oleksii/posts/1017634818699938

Комунальне підприємтсво "Муніципальна варта" Ірпінської міської ради вже давно є об'єктом суперечок серед мешканців міста. При витратах з бюджету в 12 млн. гривень на рік, функції цього утворення розмиті, і навіть їхнє виконання зосереджене, здебільшого, на охороні сесій міської ради чи парків, які потрапляють в піар-ролики партії "Нові обличчя".

Нагадаємо, в лютому 2020 року мешканці Ірпеня створили петицію, в які вимагали міську раду ліквідувати "Муніципальну варту". Автор петиції зазначив, що “за дотримання порядку в місті відповідає поліція, а варта виконує лише допоміжну роль”