Новини
Повітря
Київ

Можна дихати: повітря у Києві стало чистішим


У переважній більшості районів столиці рівень забруднення атмосферного повітря нарешті в межах норми.

Фото: pixabay.com

Згідно з даними SaveEcoBot, 26 січня середній індекс AQI по Києву становить 33 пункти. Зазначимо, нормою вважається показник у межах 0–50 AQI PM2.5.

Скрін з SaveEcoBot

У рейтингу міст світу по якості повітря та забруднення атмосфери, що складає компанія IQ Air, Київ нарешті також не серед лідерів. Станом на 26 січня українська столиця з показником 32 AQI розташувалася на 73-й сходинці.

Скрін з IQ Air

Як писав «Погляд», минулого тижня кілька днів поспіль Київ був у топ-20 міст із найбруднішим повітрям у світі. Тоді в столиці України показник забруднення більше ніж втричі перевищував норму. Влада у ситуації, що склалася, винила котли та морози, а фахівці – автотранспорт. Ймовірно, повітря в столиці покращилося після опадів, адже вже третій день поспіль в столичному регіоні дощить.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.