Новини
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

МОЗ затвердило чотиритижневе сезонне меню в українських дитячих садочках

Також це меню пропонують використовувати як базу для меню в інші пори року.

МОЗ затвердило чотиритижневе сезонне меню в українських дитячих садочках - зображення

Міністерство охорони здоров'я затвердило рекомендоване сезонне меню для дітей віком від 1 до 6 (7) років для харчування у закладах освіти. Про це міністерство повідомило на своїй Facebook-сторінці.

"Примірне чотиритижневе сезонне меню на зимовий період рекомендовано використовувати для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 7 років у закладах освіти та інших організованих дитячих колективах".

Міністерство охорони здоров'я України

Зокрема, техкартки містять перелік страв, а також всі необхідні параметри і розрахунки (маса брутто/нетто, енергетична цінність продуктів і страв тощо), вимоги до продуктів. Також у них запропоновані процеси приготування та температурні режими. При цьому меню рекомендують використовувати як у повному обсязі, так і частково, враховуючи смакові уподобання дітей та технологічні можливості кожного з закладів. Проте, при внесенні змін, меню потрібно погодити в територіальному підрозділі Держпродспоживслужби.

Крім цього, зазначається, що це меню можна використовувати як базу для меню в інші пори року.

Нагадаємо, днями стало відомо, що в закладах освіти Макарівщини зросте вартість харчування. Також у Броварах цьогоріч майже вдвічі подорожчає харчування дітей у дитсадках.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.