Молодик з Василькова носив у кишенях наркотики
15 лютого у Василькові 24-річний місцевий житель здався патрульним підозрілим. Як виявилось, не даремно, адже чоловік мав при собі наркотики. Про це розповіли журналісту ІА «Погляд» у Васильківському відділі поліції.
![15 лютого у Василькові 24-річний місцевий житель здався патрульним підозрілим. Як виявилось, не даремно, адже чоловік мав при собі наркотики.](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86716743_635548080541764_3977484752293724160_o.jpg)
Чоловіка помітили поліцейські під час профілактичних заходів, які проводилися з метою виявлення та припинення фактів незаконного обігу наркотиків у місті.
Провівши поверхневий огляд в 24-річного місцевого жителя, правоохоронці знайшли та вилучили поліетиленовий пакет із порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на амфетамін. Наркотик вилучено та направлено на експертне дослідження. А за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (Зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Досудове слідство триває.