Новини
Культура
Київщина-суспільство
Новини Кіно
Київ

«Молодість»: наприкінці серпня у Києві відбудеться кінофестиваль


49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість» цього року відзначає свій 50-річний ювілей і відбудеться з 22 до 30 серпня 2020 року.

фото: molodist

Подія відбуватиметься у реальному форматі з додатковим залученням власної онлайн-платформи. Про це повідомляє molodist. Основною локацією кінофестивалю стане кінотеатр «Жовтень». Крім того, розташують фестивальний центр з показами конкурсної та позаконкурсної програм, зокрема українських прем'єр, і на інших локаціях.

Серед них: «Будинок кіно» – майданчик для фестивальних показів та серії майстер-класів у межах «Майстерні талантів», а також спеціально сконструйований для події кінотеатр просто неба під Аркою Дружби народів, де пройдуть фестивальні церемонії відкриття та нагородження, покази фільмів дитячої програми Molodist Teen Sсreen, українські прем'єри та спеціальні події.

фото: molodist

Відкриє фестиваль фільм «Забуті» режисерки Дарії Онищенко, стрічка спільного виробництва України та Швейцарії. Її українська прем’єра відбудеться 22 серпня, під час Церемонії відкриття 49-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Раніше Погляд повідомляв про Одеський кінофестиваль: переміщення в часі та зміну формату, а також, що через коронавірус скасували Каннський кінофестиваль.