Новини
Україна
Культура

«Місяць історії української незалежності» у Вікіпедії: як пройде марафон


«Місяць історії української незалежності» - це марафон  зі створення і покращення в українській Вікіпедії статей на тему історії незалежної України після 1991 року. Він пройде з 24 червня до 24 липня 2021 року.

Про це інформує УІНП: Південь.

Марафон оголосили Український інститут національної пам’яті спільно з ГО «Вікімедіа Україна». Він направлений на збільшення кількості якісних статей у Вікіпедії, які розкриватимуть останні 30 років буття української держави після відновлення нею незалежності у 1991 році.

Організатори запрошують до участі усіх, хто цікавиться історією або є експертом у різних темах, дотичних до історії незалежної України, та загалом усіх охочих. Щоб стати учасником необхідно бути зареєстрованим у Вікіпедії.

Після завершення марафону всі активні автори отримають подарунки від організаторів. Також обиратимуться 5 найкращих авторів для отримання особливих подарунків та тих авторів, чиї статті отримають статус «доброї» чи «вибраної».

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Обухові з’явиться єдина електронна платформа для шкіл.

Ми розповідали також, що павільйон Atlas Weekend запрацює як центр вакцинації.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.